Seznam účastníků 2020

Poř. č. Příjmení Jméno Bydliště Jaká část trasy Poznámky
1 Zimovčák Josef Veselí nad Moravou celá trasa Těším se na všechny účastníky
2 Svojsik MUDr Milan Velký Beranov CELÁ  
3 Michálek Jiří Studená Celá  
4 Spůra  Zdeněk  Borovná  Celá   
5 Spůra  David Borovná  Celá   
6 Spůrová  Jarmila Borovná  Celá   
7 Látera  Otto Jihlava Jedině celá!!!   
8 Švejda František Bylany Celá trasa.  
9 Schmidt Martin Třešť Cela  
10 Charvát Petr Hovorčovice Celá  
11 Hes Radek Krahulčí Celá.  
12 Dořáková Anna  Krahulčí  celá  
13 Prágr Zdeněk Veselí nad Lužnici  celá  
14 Čeřovský Vladimír  Sušice na Šumavě celá  
15 Koutny Jaromír Sušice na Šumavě celá  
16 Brancuzský  Martin Luka nad Jihlavou  Celá trasa Těším se 
17 Staněk Stanislav  Hodonín Celá  
18 Mokrá Helena Telč Celá  
19 Dvořák Radek Batelov Celá  
20 Kotoun  Aleš  Jemnice Celá   
21 Würz Jaroslav Masarykovo náměstí  celá  
22 Škarka Libor Žďár nad Sázavou celá  
23 Flíček  Jaroslav  Čejkovice  Celá   
24 Beranová Michaela Jihlava celá  
25 Beran Petr Jihlava celá  
26 Slavíček Jakub Olešnice Dá-li koleno, tak celé ;-)  
27 Dušek Zdeněk Řásná  celá trasa  
28 Mach Jaroslav Jihlava Celá   
29 Machová Nikola Jihlava Celá  
30 Kachlík Jakub Olbramovice Celá  
31 Bouchnerová  Jana Telč Celå  
32 Hrůza Roman Moravský Krumlov Celá trasa  
33 Pražák Karel Mohelno Celá  
34 Krejčí Josef Telč celá  
35 Ondrák Pavel Telč celá trasa  
36 Srp Zdeněk  Hodice  Celá   
37 Řezáč Petr Jihlava Celá   
38 Srb Tomáš Panenský Týnec  celá  
39 Kuchařík Petr Panenský Týnec  úsek 12.září  
40 Pelcman Petr Panensky tynec  cela trasa uz se tesime na hezkou vyjizdku a radi podporujeme pomoc detem.
41 Stehlík  Lukáš  Jihlava Cela  
42 Pecinka Vladimír Panenský Týnec  celá trasa  
43 Dvořáková Anna Krahulčí celá  
44 Prágr Zdeněk Veselí nad Lužnici celá  
45 Wasserbauer Aleš Ždár nad Sázavou celá  
46 Wasserbauer Jiří Žďár nad Sázavou    
47 Šmerous Jaroslav Nové Dvory    
48 Mazač Milan Batelov Celá  
49 Fedoročko Alexandr  Praha Celá trasa.  
50 Burdová Eva Praha Celá trasa.  
51 Stejskal Petr Jihlava celá  
52 Poul Roman Žďár nad Sázavou celá  
53 Poulová Veronika Žďár nad Sázavou celá  
54 Nechvátalová Radka Třešť z Třeště  
55 Kuchařík Michal  Jamolice Celá   
56 Potměsil  Leoš  Nové Město na Moravě  Celá   
57 Zimola Jiří Jihlava Celá  
58 Dvořáková Tereza Batelov Celá.   
59 Bárta Lukáš Žďár nad Sázavou celá trasa.  Moc se těšíme.  
60 Volf Jan  Hodice Celá, a ještě něco navíc! Už se těším!
61 Kříž Roman Třešť Celá  
62 makrlik roman hradek u sušice celá  
63 Moudrá Eva  Třešť Celá   
64 Potěšil Kamil Březinova Celá  
65 Potměšil Vladimír Nové město na Moravě Celá  
66 Dolejší Jitka Batelov Celá  Už se moc těším! 
67 Kořenský Jan Tábor celá  
68 Kořenský Jan Tábor celá  
69 Kořenská Lucie Tábor celá  
70 Kořenská Viola Tábor celá  
71 Bořánková Ilona Řásná  celá trasa  
72 Pěšková Helena Jihlava    
73 Pěška Lubomír Jihlava    
74 Kolandová Milada Dačice celá  
75 Jaroš Petr Budišov celá trasa  
76 Trkola Lukáš  Blue team Urbanov  Celá  
77 Pavlíček Petr  Blue team Urbanov Celá   
78 Hájek Martin  Blue team Urbanov  Celá  
79 Trkola Jakub  Blue team Urbanov Celá  
80 Linha David  Blue team Urbanov Celá  
81 Líbal Jiří Blue team Urbanov Celá   
82 Vítů Michal  Blue team Urbanov Celá  
83 Markova Jana Sedlejov Úsek   
84 Marek Antonín Sedlejov Úsek   
85 Adamová Kateřina Jihlava Celá  
86 Švejda Petr Krahulčí celá  
87 Němec Ondřej Třešť celá  
88 Němcová Veronika Třešť celá  
89 Štěpánek Jiří Telč Zase celá   
90 Fuňák Josef Nová Říše Celá trasa  
91 Pelikánová  Petra  Batelov  Celá   
92 vácha jan přibyslav celá  
93 burdová hana přibyslav celá  
94 Pelikánová Petra Batelov celá trasa  
95 Zimen Martin Jihlava Celá  
96 Švec Adam  Blue team Urbanov  Z Třeště   
97 Formánková Petra Batelov celá  
98 Hájková  Simona Jihlava Telč - Třešť  
99 Hájek Honza Za Poštou Telč - Třešť  
100 Vychyta Pavel Jihlava celá  
101 Dvořák Michal Nové Město na Moravě    
102 Švec Lubomír Mrákotín celá  
103 Kuchler Karel Praha celá  
104 Kuchlerová Libuše Praha celá trasa  
105 Veselý Karel Praha 5 celá trasa  
106 Šrámková Lenka Jihlava Telč-Třešť  
107 Marešová Ivana Jihlava Telč-Třešť  
108 Zemanová Radka Střížov Telč-Třešť  
109 Brožková Marie Brtnice Telč-Třešť  
110 Vejvodová Radka Jihlava Telč-Třešť  
111 Brancuzský Martin Luka nad Jihlavou Celá  
112 Bruzlová Martina Jihlava Telč-Třešť  
113 Anděl Marek Předín celá  
114 Andělová Markéta Předín celá  
115 Anděl Tomáš Předín celá  
116 Cambálek Miroslav  Telč celá Letos to bude časově velmi,velmi náročné,ale odolejte neodolatelnému
117 Bosani  Karel  Benešov    Hurá :-)
118 Zejda Petr Velké Meziříčí Celá  
119 Zejdová Jana Velké Meziříčí Celá  
120 Zejdová Ema Velké Meziříčí Telč- Jihlava  
121 Kopřivová Marie Hříšice Celá  
122 Kopřiva Lubomír Hříšice Celá  
123 Kopřivová Alžběta Hříšice Celá  
124 Kopřivová Veronika Hříšice Celá  
125 Kopřiva Lubomír Hříšice Celá  
126 Krejčová Ivana Třešť Celá   
127 Krejčová Natálie  Třešť Celá   
128 Krejčová Ivana  Třešť Celá   
129 Krejčová Natálie  Třešť Celá   
130 Fabeš Jan Nová Řiše    
131 Krejčová Ivana Třešť Celá   
132 Krejčová Natálie  Třešť Celá   
133 Krejčová Ivana Třešť Celá   
134 Krejčová Natálie  Třešť Celá   
135 Krejčová Natálie  Třešť Celá   
136 Krejčová Ivana Třešť Celá   
137 burdová hana Přibyslav celý  
138 Krejčová Ivana Třešť Celá   
139 Krejčová Natálie  Třešť Celá   
140 Jelínek Jan Brno celá  
141 Valenta  Milan Brno celá  

 

Kontakt

NA KOLE DĚTEM - nadační fond Josefa Zimovčáka Veselí nad Moravou, Milokošť,
Na Hrázi 244,
PSČ 698 01
+420 773 750 499 strizova@nakoledetem.cz