Seznam registrovaných účastníků

poř.č. Jméno a příjmení: Město bydliště Trasa (celá nebo úsek): Poznámky:
1 Josef Zimovčák Veselí nad Moravou celá pojedu včele :-)
2 Ladislav Krafka Třešť Třešť-Telč  
3 Petr Stejskal Jihlava celá  
4 Soňa Procházková Jihlava Telč-Jihlava  
5 Zdeněk Procházka Jihlava Telč-Jihlava  
6 Jiří Štěpánek Telč Celá trasa :-)  
7 Rosťa Švelch Sušice celá  
8 Aleš Kotoun Jemnice Celá  
9 Simona Hájková Jihlava celá  
10 Jan Hájek Jihlava celá  
11 Stanislav Staněk Hodonín celá  
12 ZDENĚK SRP HODICE celá  
13 Stanislav  Staněk Hodonín celá  
14 Roman Hrůza Moravský Krumlov Celá trasa  
15 Karel Pražák Mohelno Celá trasa  
16 Pavel Všetečka Mohelno Celá trasa  
17 Zdeněk Vostal Boršov celá  
18 Renata Smejkalová Kněžice celá  
19 Lukáš Mohelský Mohelno Celý úsek  
20 Stanislav Staněk Hodonín celá  
21 Lukáš Mohelský Mohelno celý úsek  
22 Helena Mokrá Telč Celá  
23 Dalibor Kordovský Jihlava celá  
24 Zdeněk Hulinský  Jihlava Telc - Jihlava  
25 JIří Zimola Jihlava Celá  
26 Daniel Bukovjan Jihlava Celá :)  
27 Ondřej Janovský Jihlava celá  
28 David Němeček Jihlava Celá trasa  
29 Petr Janovský Jihlava celá  
30 Klára Dorylovská Praha 9 celá  
31 Katka Nováková Žďár nad Sázavou celá trasa  
32 Karel Beneš Jihlava Ano cela trasa  
33 Lukáš Holcman Jihlava celá  
34 Pavel Ondrák Telč celá trasa  
35 Libor Kadlec Dačice celá  
36 Vladimír Sabol Mrákotín celá  
37 Radka Zemanová Střížov celá trasa  
38 Marie Brožková Brtnice Celá  
39 Lenka Šrámková Jihlava Celá  
40 Mirka Vacková Záborná celá  
41 Petr Kozák Telč celá  
42 Petr Štorek Telč celá  
43 Zdeněk Pospíšil Nové Město na Moravě celá  
44 Jitka Pospíšilová Nové Město na Moravě celá  
45 Markéta Pospíšilová Žďár nad Sázavou celá  
46 Miloš Roudenský Jihlava celá  
47 Alena Roudenská Jihlava celá trasa  
48 František Bartík Strachoňovice celá trasa  
49 Ilona Bořánková Řásná  celá  
50 Jaromír Havel Třebíč Celá  
51 Petr Dvořák Brno Celá  
52 Barbora Vieweghová Třebíč Celá  
53 David Krejčí Celá  
54 Natálie Krejčová Třešť Celá  
55 Miloš Krejčí Třešť Celá  
56 Ivana Krejčová Třešť Celá  
57 Milan Svojsík Jihlava trasa celá jako obvykle  
58 Jiří Deák Kladno celá  
59 Jiří Deák Kladno celá  
60 Anna Deáková Kladno celá  
61 David Krejčí Třešť Celá  
62 Marek Anděl Předín celá  
63 Zdeněk Indra Roštín Celá trasa  
64 L. Houserova Roštín Celá trasa  
65 Luděk Indra Kroměříž celá trasa  
66 Milan Brychta Jihlava cela  
67 Martin Zimen Jihlava celý úsek  
68 Martin Zimen Jihlava celý úsek  
69 Lenka Pejřimovská Kpt.Jaroše celá trasa  
70 Bohuslav Komůrka Telč celá  
71 Ivana Marešová Jihlava celá  
72 Marie Benáčková Malý Beranov celá  
73 Zdeněk Benáček Malý Beranov celá  
74 Vojtěch Benáček Malý Beranov celá  
75 Martina Doležalová Malý Beranov celá  
76 Radek Doležal Malý Beranov celá  
77 Lukáš Bárta Žďár nad Sázavou celá trasa  
78 Pavel Vlachý Malý Beranov Celá  
79 Martina Vlachá Malý Beranov Celá  
80 Radka Nechvátalová Třešť celá  
81 Petr Švejde Krahulčí celá  
82 Tomáš Anděl Předín celá  
83 Jaroslav Würz Jihlava Třešť - Telč  
84 Josef Holcman   celá  
85 Ivan Pacholík Jihlava celá   
86 Lubomír Švec Mrákotín celá  
87 Petr Bouchner Telč Celá  
88 Irena Bezchlebová Dačice celá  
89 Zdeněk Spůra Borovná Celá  
90 Jitka Krejčová JIHLAVA Telč-Jihlava  
91 Jan Žalud Jihlava jasně že celá.  
92 Martin Kříž Kněžice celá  
93 Alexandr Fedoročko Praha 8 Celá trasa.  
94 Miloš Novák Telč celá trasa  
95 Miroslav Čarek Jihlava celá trasa  
96 Bohdana Čarková Jihlava celý úsek  
97 Bohdana Čarková Jihlava Jihlava-Telč  
98 Hana Čarková Jihlava Jihlava-Telč  
99 Anna Dvořáková Telč celá  
100 Anna Dvořáková Telč celá trasa  
101 Roman Fabeš Telč Jihlava - Telč  
102 Martin Šalomoun Jihlava celá  
103 Josef Havlík Horní Myslová celá  
104 Radek Šťastný Pavlov Celá a kousek   
105 Romana Šťastná Pavlov Celá  
106 Veronika Krejčí Velké Meziříčí celá  
107 Jakub Krejčí Velké Meziříčí celá  
108 Tomáš Mrňa Stonařov CELÁ  
109 Lucie Studená  Vyskytná nad Jihlavou  Telč - Jihlava   
110 Lubomír Perka Brno celá trasa  
111 Hana Perková Brno Jihlava - Telč  
112 Marek Perka Brno Jihlava - Telč  
113 Petr Janíček Třěšť Třěšť-Telč  
114 Jana Joklová Třešť Třešť - Telč  
115 Jan Jokl Třešť Třešť - Telč  
116 Michal Janíček Třešť Třěšť - Telč  
117 Kateřina Peltanová Jihlava Telč- Jihlava  
118 Radek Tomášů Slavonice celá  
119 Radmila Tomášů Slavonice celá  
120 Lucie Štěpánová Jihlava Telč- Jihlava  
121 David Brychta Zvolenovice celá  
122 Michal Šilhavý Jihlava Celá  
123 Vojtěch Švec Řečice celá  
124 Jiří Zimola Jihlava celá  
125 Jiří Zimola ml. Jihlava Telč-Jihlava  
126 Blanka Petrášová Jihlava Telč-Jihlava  
127 Miroslav Janda Brno  celá  
128 Milada Kolandová Dačice celá  
129 Zdeněk Sedláček Dačice celá  
130 Drahoslava Brandlová Staré Hobzí celá  
131 Hynek Brandl Staré Hobzí celá  
132 Dana Švorcová Dačice celá  
133 David Švorc Dačice celá  
134 Tomáš Burian Třešť Celá Šťastnou cestu :)
135 Luboš Dvořák Žďár nad sázavou celá trasa  
136 Lenka Požárová Mrákotín Celá  
137 Markéta Andělová Předín celá  
138 Pavel Policar Jihlava Celá. Pokud budu živ a zdráv :))
139 Miroslav Cambálek Telč celá trasa  
140 Vendula Zabloudilova Trest Trest - Telc  
141 Vít Kadlec Telč Trest - Telc  
142 Zuzana Jirsová Stonařov Celá  
143 Erik Kušík Stonařov Celá  
144 Miroslav Tomíšek Řásná celá  
145 Vilém Čech Krahulčí celá  
146 Radek Hes Krahulčí  Celá.  
147 David Matoušek Mrákotín Celá trasa  
148 Petra Findová Jihlava Telč - Jihlava  
149 Luboš Holý Studnice celá  
150 Vladimír Kunst JIHLAVA celá  
151 Michal Dvořák Nové Město na Moravě celá trasa  
152 Jana Bouchnerová Telč celá  
153 Zdeněk Dušek Řásná celá  
154 Pavel Bouchner Telč celá  
155 Petr Libansky Jihlava celá  
156 Ludmila Libánská Jihlava celá  
157 Zdeněk Fabeš Nová Říše CELÁ  
158 Marie Fabešová Nová Říše CELÁ  
159 Josef Krejčí Telč celá  
160 Petr Obšil Světlá pod Javořicí celá  
161 Ivana Obšilová Světlá pod Javořicí celá  
162 Karel Báča  Jihlava Celá  
163 Pavla Pohanková Žďár nad Sázavou celá trasa  
164 Ondřej Vonka Třešť Třešť - Telč  
165 Iveta Sotonová  Jihlava  celá  
166 Martin Brancuzský Luka nad Jihlavou celá  
167 Helena Vítů  Telč, Studnice Celá   
168 Michal Vítů Studnice 7 Celá
 
 
169 Gabriel Obrtel Jihlava Celá  
170 Dominik Kalný Jihlava Celá  
171 Denisa Obrtelová Jihlava celá  
172 Zídek Jaromír Polnička Telč - Jihlava   
173 Kateřina Perková Brno Jihlava - Telč  
174 Jaroslav Švec Telč Telč-Třešť letos pouze do Třeště, pak mám jiné povinnosti
175 Petr Strohmayer Telč Celá  
176 Martina Kohnová Střítež u Jihlavy celá, nebo kousek...:o)

Určitě Telč - Jihlava
 
177 Kristýna Florianová Třešť Třešť-Jihlava-Batelov  
178 Tomáš Veselý Horní Cerekev celá  
179 Naděžda Florianová Třešť Třešť-Jihlava-Batelov  
180 Radek Florian Třešť Třešť-Jihlava-Batelov  
181 Jakub Gamba Třešť Třešť-Jihlava-Batelov  
182 Jiří Farka Humpolec celá  
183 Šárka Farková Humpolec celá  
184 Kamil Hamerník Třešť Třešť-Telč  
185 Martina Mezerová Třešť Třešť-Telč  

 

Kontakt

NA KOLE DĚTEM - nadační fond Josefa Zimovčáka Veselí nad Moravou, Milokošť,
Na Hrázi 244,
PSČ 698 01
+420 773 750 499 strizova@nakoledetem.cz