Registrovaní účastníci 2019

Poř.č. Příjmení: Jméno: Město bydliště: Jaká část trasy: Poznámky:
1 Zimovčák Josef Veselí nad Moravou celá pojedu většinou včele
2 Vlček Petr Praha celá trasa  
3 Mokrá Helena Telč Celá trasa  
4 Dvořáková Anna Krahulčí celá trasa Po roce parádní akce
5 Prágr  Zdeněk Veselí nad Lužnici  celá trasa  
6 Janíček Petr Třešť celá Přeji všem účastníkům krásný zážitek naší Vysočinou.
7 Látera Otto Jihlava 100% celá  
8 Spůra Zdeněk Borovná  Celá   
9 Spůra David Borovná  Celá   
10 Kotoun Aleš Jemnice Celá trasa  
11 Anděl Marek Předín celá  
12 Staněk Stanislav Hodonín celá  
13 Čeřovský Vladimír Sušice na Šumavě celá  
14 Koutný Jaromír Sušice na Šumavě celá  
15 Krafka Ladislav Třešť Celá.  
16 Vychyta Pavel Jihlava celá  
17 Srp Zdeněk Hodice Celá  
18 Říhová Iveta Dolní Cerekev Třešť-Batelov  
19 Fedoročko Alexandr Praha  celá trasa  
20 Schmidt Martin Třešť Cela  
21 Machová  Nikola Jihlava     
22 Burdová Eva Praha celá trasa  
23 Hes Radek Krahučí Celá.  
24 čeřovský Vladimír  Sušice na Šumavě celá  
25 koutný jaromír Sušice na Šumavě celá  
26 Mach Jaroslav  Žďár nad Sázavou Celá   
27 Bouchner Petr  Telč Celá trasa  
28 Vytlacilova Romana Hamry nad Sazavou Cela  
29 Petrů Karel Masarykova celá  
30 Dvořáková Anna Krahulčí celá  
31 Prágr Zdeněk Veselí nad Lužnici celá  
32 Hrůza Roman Moravský Krumlov Celá  
33 Vyhlidal Lukáš Nová Říše Celá trasa  
34 Švejda Petr Krahulčí  celá  
35 Špaček Michal Žďár nad Sázavou Celá trasa  
36 Brancuzský Martin Luka nad Jihlavou Celá trasa   
37 Žalud Jan Jihlava    
38 Pohanková Pavla Žďár nad Sázavou celá  
39 Beranová Michaela Jihlava Celá  
40 Beran Petr  Jihlava Celá  
41 Pražák Karel Mohelno Celá  
42 Cambálek Miroslav  Telč celá trasa  
43 Nechvátalová Radka Třešť celá  
44 Lenghard David Dušejov Celá  
45 Fuňák Josef Nová Říše Celá trasa  
46 Krupička Roman Jihlava Cela  
47 Svojsíl, MUDr. Milan Velký Beranov 342 Celá trasa  
48 Bořánková Ilona Telč celá  
49 Havliková Miroslava  Horní Myslová cela  
50 Havlík Josef Horní Myslová cela  
51 Švejda František Pardubice celá trasa  
52 Stehlíková Hana MRÁKOTÍN  celá  
53 Stehlík Pavel Mrákotín  Celá  
54 Tomíšek Miroslav Řásná Celá trasa  
55 Kachlík Jakub Olbramovice celá  
56 Makrlík Roman Hrádek u Sušice celá  
57 Krejčí Josef Telč celá  
58 Vystrčil Miloš  Telč úsek Telč - Třešť  
59 Dlouhý Petr Rpety  Celá trasa  
60 Dlouhá Ivana Rpety  Celá trasa  
61 Dušek Zdeněk Řásná celá  
62 Dvořák  Luboš  Žďár nad Sázavou  Celá trasa  
63 Bouchnerová Jana Telč Celá  
64 Zimola Jiří Jihlava Celá  
65 Válek Jan Jihlava Celá trasa  
66 Dvořáková Tereza Batelov Celá trasa  
67 Mazač Milan Batelov Celá  
68 Dvořák Radek Batelov Celá  
69 Kuchler Karel Telč Celá  
70 Lang Jiři  Praha 10 Cela Skupina neslyšici
71 Novotna Radka Praha 10 Cela Skupina neslyšici
72 Pilař Robert Zbuzany Celá trasa Jsme parta neslyšících cyklistů
73 Flíček  Jaroslav  Čejkovice  Celá   
74 Kukaň  Jiří  Praha Celá  Skupina neslyšící 
75 Mervová Jana Praha 9 Celá trasa Jsme parta neslyšicích cyklistů
76 Tvrzník Miroslav Praha Celá  
77 Zemanová Radka Střížov celá  
78 Marešová Ivana Jihlava celá  
79 Brožková Marie Brtnice celá  
80 Šrámková Lenka Jihlava celá  
81 Würz Jaroslav Jihlava celá  
82 Vydrová Markéta Brno celá  
83 Kukanova Anita Praha 5 CELÁ  Skupina neslysicich
84 Trkola Jakub Blue team Celá  
85 Pavlíček  Petr  Blue team Celá  
86 Trkola Lukáš  Blue team Celá  
87 Hlozkova Eva Hostětice 12 Cela  
88 Hájek Martin  Blue team Celá  
89 Procházka Daniel Blue team Celá  
90 Kadlecová Vendula Třešť Celá trasa  
91 Slavíček Jakub Olešnice celé - snad ;-)  
92 Libánská Eva Jihlava Celá  
93 Wasserbauer  Alea Zdar cela  
94 Brancuzský Martin Luka nad Jihlavou celá  
95 Bulák Jaromír Telč  celá  
96 Krejčová Marie Mysletice telč-třešt  
97 Krejčí Jan Mysletice telč-třešt  
98 Dolejší Jitka Batelov snad celá :-)  
99 Čumpl Zdeněk Žďár nad Sázavou celá  
100 Ličkova Anežka Strachonovice Telč-Třešt  
101 Škarka Libor Žďár nad Sázavou Celá i víc  
102 Švec Lubomír Mrákotín Celá  
103 Ryšavý Vlastimil Jihlava Telč - JIhlava  
104 Michálek Jiří Studená Celá-snad ;-)  
105 Pekárek Ondřej  Rantířov  Úsek Telč - Jihlava   
106 Libánská Ludmila Jihlava trasa celá  
107 Libánský Petr Jihlava celá trasa  
108 Novák Jiří Nová Říše celá   
109 Nováková Bohumila Nová Říše celá  
110 Machatá Jana Nová Říše snad celá :-)  
111 Dohnal Jan Telč    
112 Smolík Miroslav Batelov Telč-Batelov  
113 Martinů Ilona Telč Snad celá, dle počasí  
114 Vetýšková Markéta Telč dle počasí  
115 Jelínek Jan Poslušného  celá  

 

Kontakt

NA KOLE DĚTEM - nadační fond Josefa Zimovčáka Veselí nad Moravou, Milokošť,
Na Hrázi 244,
PSČ 698 01
+420 773 750 499 strizova@nakoledetem.cz