Registrovaní účastníci 2018

Poř.č. Jméno a příjmení: Město bydliště jaká část trasy Poznámky:
1 Josef Zimovčák Veselí nad Moravou celá pojedu většinou včele
2 Petr Vlček Praha celá  
3 Aleš Kotoun Jemnice Celá  
4 Luboš Dvořák Žďár nad Sázavou Celá Po roce parádní akce
5 Pavel Ondrák Telč celá  
6 Mgr. Ladislav Krafka Třešť Třešť-Telč Přeji všem účastníkům krásný zážitek naší Vysočinou.
7 Lukáš Velev Jihlava celá trasa   
8 Mirka Vacková Záborná  celá  
9 Petr Kozák Záborná celá  
10 Martin Zimen Jihlava celá trasa  
11 Lenka Indrová Houserová Roštín Celá trasa 2x  
12 Zdeněk Indra Roštín Celá trasa  
13 Marek Anděl Předín celá  
14 Simona Hájková Jihlava Telč - Batelov  
15 Miroslav Čarek Jihlava Celá  
16 Bohdana Čarková Jihlava Jihlava-Telč  
17 Hana Čarková Jihlava Jihlava-Telč  
18 Bohdana Čarková Jihlava Celá  
19 Miroslav Cambálek Telč celá-celičká  
20 Vladimír Kunst  Březinova Celá trasa.   
21 Lenka Šrámková E.Rošického celá  
22 Radka Zemanová Střížov celá trasa  
23 Radek Hes Krahulčí Celá.  
24 Helena Mokrá Telč Celá  
25 Karel Benes Jihlava Trasa cela Telc  Jihlava Telc  
26 Jaroslav Švec Telč celá  
27 Dominik Švec Telč celá  
28 Anna Dvořáková Krahulčí celá
 
 
29 Zdeněk Prágr  Veselí nad Lužnici  celá  
30 Petr Bouchner Telč celá  
31 Irena Bezchlebová Dačice celá  
32 Irena Bezchlebová Dačice celá  
33 Alexandr Fedoročko Praha 8 Celá trasa.  
34 Štěpán Velev ing Brno celá trasa  
35 Milada Kolandová Dačice celá  
36 Miloš Vystrčil Telč Úsek do Třeště, potom jiné povinnosti  
37 Jiří Štěpánek Telč  Celá   
38 Jiří Štěpánek Telč  Telč-Mysliboř, Řídelov-Telč Pojedu s tátou na tyči :-)
39 Michaela Štěpánková  Telč  Telč-Mysliboř, Řídelov-Telč   
40 Radka Nechvátalová Třešť celá  
41 Petr Švejda Krahulčí  celá  
42 Dana Koubová Telč celá  
43 Kamil Hamerník Třešť Celá  
44 Milan Svojsík Velký Beranov trasa celá  
45 Josef Havlík Horní Myslová cela  
46 Josef Fuňák Nová Říše Celá trasa  
47 Irena Pekárková Kunžak, Valtínov Celá  
48 Lubomír Švec Mrákotín celá  
49 Roman Hrůza Moravský Krumlov Celá trasa  
50 Karel Pražák Mohelno celá  
51 Michal Janicek  Třešť Cela   
52 Luboš Holý Studnice opět celá  
53 Petr Janíček Třešť Celá  
54 Ilona Martinů Telč celá  
55 Zdeněk Srp Hodice celá  
56 Jaromír Bulák Telč celá  
57 Miroslava Havlíkova Horní Myslová-Telč cela  
58 Petr Stejskal Jihlava celá  
59 Radek Kříž Telč Batelov - Telč  
60 Vlastimil Štěpán Dačice celá  
61 Ilona Bořánková Řásná  celá  
62 Ivana Stránská Telč Celý úsek  
63 Jan Kalný Luka nad Jihlavou celá  
64 Hana Jančová Telč Trasa celá  
65 Karel Petrů Telč celá  
66 Markéta Vetýšková Radkovská Celý úsek  
67 Jiří Zimola Jihlava celá  
68 Vladimír Čeřovský Sušice na Šumavě celá  
69 Koutný Jaromír Sušice na Šumavě celá  
70 Marie Krejcova Mysletice cela  
71 Jan Krejčí Mysletice celá  
72 Josef Krejčí Svatojánská celá  
73 Vendula Zabloudilová Třešť Celá  
74 Ivan Pacholík Jihlava Celá  
75 Martin Brancuzský  Luka nad Jihlavou  Celá trasa  
76 Ivana Marešová Jihlava celá trasa  
77 Zdeněk Dušek Řásná  celá  
78 Jan Volf Hodice Nejdelší! Těším se!
79 Marie Fišarová Hříšice, Dačice  Telč - Třešť  
80 Tereza Dvořáková Batelov Celá.  
81 Radek Dvořák Batelov Celá.  
82 Jakub Mikeš Svatojánská  Celá trasa  
83 Jakub Kouba Telč Celá  
84 Miloš Podařil Jihlava celá  
85 Petra Podařilová Jihlava celá  
86 Aleš Přibyl Třebíč Cela  
87 Petra Přibylová Třebíč celá  
88 Miroslav Tomíšek Řásná Celá  
89 Petr Janovský Jihlava celá  
90 Jana Bouchnerová Telč celá  
91 Eva Holzkova Hostětice Celá - snad to zvladnu  
92 Jiří Fišara Hříšice , Dačice Telč - Třešť  
93 Vojtěch Fišara Hříšice , Dačice Telč - Třešť  
94 Klara Dobrylovska Praha Cela  
95 Roman Krupička  Jihlava Celá trasa  
96 Pavel Šoula Jihlava Celá trasa  
97 Natálie Šoulová Jihlava celá trasa  
98 Lukáš Trkola Blue team - Urbanov Celá  
99 Jakub Novák Blue team - Urbanov Celá  
100 Ondřej Jelínek Blue team - Urbanov Celá  
101 Jakub Trkola Blue team - Urbanov Celá  
102 Petr Pavlíček Blue team - Ořechov Celá  
103 Jirka Líbal Blue team - Sedlejov Celá  
104 Míša Vítů Blue team - Studnice Celá  
105 Vojta Vítů Blue team - Nevcehle Celá  
106 Miloš Sobotka Neumannova 2043/7 celá  
107 Tomáš Dvořák Žďár nad Sázavou Celá  
108 Ivana Dlouhá Rpety celá  
109 Petr Dlouhý Rpety celá  
110 Zdeněk Spůra Borovná Telč - Třešť  
111 Davídek Spůra Borovná Telč - Třešť  
112 Pavel Vychyta Jihlava celá  
113 Kristyna Florianova Třešť  Třešť-telč  
114 Radek Florian Třešť Třešť-telč  
115 Nadezda Florianova Třešť Třešť - Telč  
116 Hana Plunderová Telč Telč - Třešť  
117 Jiří Plunder Telč Telč - Třešť  
118 Lukáš Plunder Telč Telč - Třešť  
119 Zuzana Plunderová Telč Telč - Třešť  
120 Anna Plunderová Telč Telč - Třešť  
121 Pavla Pohanková Žďár nad Sázavou             celá  
122 Lenka Pejřimovská Jihlava celá trasa Těším se!
123 Tomáš Mareš Jihlava celá  
124 Martin Pytlik Jamné celá   
125 Lucie Zimolová Vysoké Studnice  cela  
126 Martin Klapuch Nová Říše Celá trasa  
127 Tomáš Novák Nová Říše cela trasa  
128 Jan Válek Jihlava Celá  
129 Jan Válek Jihlava Celá trasa  
130 Petr Strohmayer Telč Celá  
131 Bohumila Nováková Nová Říše celá trasa  
132 Jiří Novák Nová Říše celá trasa  
133 Jana Machatá  Nová Říše celá trasa  
134 Anna Ellingerová Telč Celá  
135 Pavel Prokop Telč Celá  
136 Zora Herzová Řásná Řásná - Telč  
137 Tomáš Herza Řásná Řásná - Telč  
138 Tomáš Herza Řásná Řásná - Telč  
139 Jakub Herza Řásná Řásná - Telč  
140 Ivan Burkert Hradec Králové celá  
141 Irena Burkertová Hradec Králové celá  
142 Lucie Lžičařová Jihlava Jihlava - Telč  
143 Radek Popelář Jihlava celá  
144 Vlastimil Novák Nová Říše cela trasa  
145 Matoušek  David  Celá   

 

Kontakt

NA KOLE DĚTEM - nadační fond Josefa Zimovčáka Veselí nad Moravou, Milokošť,
Na Hrázi 244,
PSČ 698 01
+420 773 750 499 strizova@nakoledetem.cz