Registrovaní účastníci 2017

 
Poř.č.
Jméno a příjmení: Město bydliště jaká část trasy Poznámky:
1 Josef Zimovčák Veselí nad Moravou pojedu v čele celou trasu  
2 Petr Vlček Praha celá  
3 Bohuslav Komůrka Telč celá trasa  
4 Helena Mokrá Telč celá  
5 Miloš Novák Telč celá trasa  
6 Mirka Vacková Záborná celá  
7 Petr Kozák Telč celá  
8 Simona Hájková Jihlava Telč - Jihlava  
9 Jan Hájek Jihlava celá  
10 Tomáš Hájek Jihlava celá  
11 Pavel Ondrák Telč celá trasa  
12 Radek Hes Krahulčí  Celá.  
13 Zdeněk Vostal Boršov celá trasa  
14 Roman Fabeš Telč Celá trasa  
15 Lenka Indrová Houserová Roštín 94 Celá  
16 Zdeněk Indra Roštín 94 Celá  
17 Otto Látera  Jihlava  Celá   
18 Milada Kolandová Dačice celá Už se moc těším, nádherná krajina a skvělí kamarádi.
19 Zdeněk Srp Hodice celá  
20 Luboš Dvořák Žďár nad Sázavou Celá Těším se na príma sobotu
21 Jakub Velev Jihlava Do Jihlavy  
22 Ladislav Krafka Třešť Třešť-Telč  
23 Marek Anděl Předín celá  
24 Lukáš Velev Jihlava  Spíše celá trasa, jistě Telč -Ji   
25 Milan Svojsík MUDr Velký Beranov celá  
26 Miroslav Tomíšek Řásná   Celá trasa.  
27 Josef Havlík Horní Myslová-Telč celá trasa  
28 Jaroslav Švec Telč celá  
29 Dominik Švec Telč celá  
30 Petr Janíček Třěšť celá  
31 Karel Beneš Jihlava Trasa cela  
32 Jaroslav Würz Jihlava celá  
33 Vladimír Kunst Jihlava celá  
34 Zdeněk Sedláček  Dačice  úsek Telč- Jihlava-Batelov   
35 Lukáš Bárta Žďár nad Sázavou celá trasa  
36 Roman Hrůza Moravský Krumlov celý úsek  
37 Rosťa Švelch Sušice trasa celá Už se těším na bezva peloton
38 Alexandr Fedoročko Praha 8 celá trasa  
39 Libánský Petr Ing. Jihlava celá trasa  
40 Petr Charvát Hovorčovice Celá trasa  
41 Karel Pražák Mohelno Celá trasa  
42 Pavel Všetečka  Mohelno Celá trasa  
43 Martin Štěpánek  Jihlava Trasa celá   
44 Tereza Štěpánková Jihlava Jen do Jihlavy   
45 Martin Štěpánek  Jihlava Jen do Jihlavy   
46 Monika Zachrlová Jihlava Telč- Jihlava  
47 Jiří Štěpánek Telč  Celá trasa  
48 Michaela Štěpánková  Telč  Telč -Mysliboř, Řásná - Telč  
49 Luboš Holý Studnice celá.  
50 David Krejčí Třešť Celá  
51 Natálie Krejčová Třešť Celá  
52 Miloš Krejčí Třešť Celá  
53 Ivana Krejčová Třešť Celá  
54 Vladimír Čeřovský Sušice na Šumavě celá  
55 Miroslav Janda Brno - Židenice celá trasa  
56 Blanka Petrášová Sokolovská 113 Telč-Jihlava  
57 Blanka Petrášová  Jihlava Telč - Jihlava  
58 Vladimír Sabol Mrákotín Celá  
59 Dana Švorcová Dačice celá trasa  
60 Lubomír Švec Mrákotín celá trasa  
61 František Švejda Bylany celá  
62 Ilona Bořánková Řásná  celá  
63 Marie Fišarová Hříšice  celá trasa  
64 Jiří Fišara Hříšice, Dačice celá  
65 Josef Fuňák Nová Říše celá trasa  
66 Barbora Fišarová Hříšice celá  
67 Eliška Fišarová Hříšice celá  
68 Martin Pytlík Jamné u Jihlavy  Celá   
69 Lucie Zimolová Vysoké Studnice Celá  
70 Kateřina Peltanová Jihlava Telč- Jihlava  
71 Lucie Štěpánová Jihlava Telč- Jihlava  
72 Libor Kadlec Bílkov Celá  
73 Markéta Pospíšilová Žďár nad Sázavou Celá trasa  
74 Jitka Pospíšilová Nové Město na Moravě Celá trasa  
75 Zdeněk Pospíšil Nové Město na Moravě Celá trasa  
76 Radka Nechvátalová Třešť celá trasa  
77 Petr Švejda Krahulčí celá trasa  
78 Dalibor Kordovský Jihlava celá trasa  
79 Pavel Pacal Třebíč celá trasa  
80 Dáša Pacalová Třebíč celá trasa  
81 Ivana Marešová Jihlava celá trasa  
82 Tomáš Mareš Jihlava celá trasa  
83 Miroslav Čarek Jihlava celá  
84 Bohdana Čarková Jihlava celá  
85 Bohdana Čarková Jihlava Jihlava-Telč  
86 Hana Čarková Jihlava Jihlava-Telč  
87 Radka Zemanová Střížov Telč-Jihlava  
88 Štefan Padyšák Žďár nad Sázavou celá trasa  
89 Marie Fuksová Slavkovice celá  
90 Petr Sobotka Žďár nad Sázavou celá Těším se :-)
91 Dana Nováková Žďár nad Sázavou Třešť-Batelov  
92 Miroslav Točík Pelhřimov celá  
93 Veronika Krejčí Velké Meziříčí celá  
94 Aleš Kotoun Jemnice Celá trasa  
95 Magdaléna Lavičková Rantířov Telč-Jihlava, možná celá :-)  
96 Lenka Šrámková Jihlava celá  
97 Tomáš Anděl Předín celá  
98 Irena Bezchlebová Dačice celá  
99 Petr Bouchner Telč celá  
100 Magdaléna Lavičková Rantířov Telč-Jihlava, možná celá :-)  
101 Jana Zejdová Velké Meziříčí celá  
102 Ema Zejdová Velké Meziříčí Telč - Jihlava  
103 Petr Zejda Velké Meziříčí celá  
104 Roman Makrlík Hrádek u Sušice Celá trasa dobrou cestu všem
105 Hana Plunderová Telč Telč-Třešť-Rácov-Telč  
106 Lukáš Plunder Telč Telč-Třešť-Rácov-Telč  
107 Zuzana Plunderová Telč Telč-Třešť-Rácov-Telč  
108 Miloš Vystrčil Telč úsek Telč - Třešť Víc jet nemůžu - v neděli běžím v Jihlavě půlmaratón :-)
109 Radek Chamrád Hroznová Lhota celou trasu  
110 Magda Staňková Hroznová Lhota celá  
111 Michal Špaček Žďár nad Sázavou  Trasa celá  
112 Martin Zimen Jihlava celá  
113 Lenka Pejřimovská Jihlava celá  
114 Miroslav Kovář Mrákotín Celá  
115 Anežka Líčková Telč celá  
116 Jiří Vlach Benetice Úsek Telč - Jihlava  
117 Vojtěch Švec Řečice celá  
118 Jana Bouchnerová Telč celá  
119 Zdeněk Dušek Řásná celá  
120 Dana Koubová Mlýnská 386, Telč celá  
121 Ivan Pacholík Jihlava celá  
122 Helena Pěšková Jihlava Telč - Jihlava  
123 Lubomír Pěška Jihlava Telč - Jihlava  
124 Potměšil Vladimír Nové Město na Moravě Celá trasa  
125 Tomáš Mátl Brtnice celá trasa  
126 Michal Janíček Třěšť Celá  
127 Zdeněk Fabeš Nová Říše Celá trasa  
128 Marie Fabešová Nová Říše Celá trasa  
129 Martin Kadlec Telč Celá  
130 Miroslava Kadlecová Telč Celá  
131 Ludvík Kadlec Dačice Celá trasa  
132 Jiří Vojtíšek Dačice Celá trasa  
133 Michal Dvořák Nové Město na Moravě celá  
134 Kamil Hamerník Třešť Třešť-Telč  
135 Pavla Pohanková Žďár nad Sázavou celá  
136 Miloš Roudenský Jihlava celá  
137 Jana Machatá Nová Říše celá  
138 Bohumila Nováková Nová Říše celá  
139 ing Štěpán Velev  Černovická 2b ,61700 Brno celou trasu.  
140 Michaela Besirská Dačice celá (Telč -> Jihlava -> Telč)  
141 Kateřina Spratková Dačice Celá (Telč -> Jihlava -> Telč)  
142 Vladimír Holubář Telč Celá trasa  
143 Ladislav Navrátil Hodonín celá  
144 Jaroslava Navrátilová Hodonín celá  
145 Tomáš Dvořák  Krasonice Celá trasa   
146 Ing. Jiří Marek Telč celá  
147 Jakub Líčka Nymburk dle situace (budu mít malé dítě :) ).  
148 Dominika Líčková Nymburk Telč-Jihlava  
149 Petr Navrátil Jihlava Telč-Jihlava  
150 Monika Štěpničková Telč  celá trasa  
151 Vlastimil Štěpán Dačice Celá trasa  
152 Miroslava Havlíkova Horní Myslová Telč-Třešt  
153 Vendula Zabloudilová Třešť Celá  
154 Vít Kadlec Telč celá trasa  
155 Marie Krejcova Mysletice Telč-Třešt  
156 Radmila Tomášů Slavonice Celá trasa  
157 Radek Tomášů Slavonice Celá trasa  
158 Rstislav Chromý Telč Celá trasa  
159 Olga Chromá Telč Celá trasa  
160 Jitka Dolejší Batelov snad celá :-)  
161 Radek Dvořák Batelov celá trasa  
162 Tereza Dvořáková Batelov celá trasa  
163 Bulák Jaromír Telč celá  
164 Tereza Dvořáková Telč Celá trasa  
165 Radek Vondrák Telč Celá trasa  
166 Petr Strohmayer Telč Batelov-Telč  
167 Anna Szabó Oponešice Celá  
168 Lukáš Trkola Urbanov - blue team Celá  
169 Libuse Kuchlerova Praha celá trasa  
170 Karel Kuchler Telč celá trasa  
171 Jana Joklová Třešť Třešť - Telč  
172 Václav Jokl Třešť Třešť-Telč  
173 Jan Jokl Třešť Třešť-Telč  
174 Petr Sedlák  Brno Celá trasa  
175 Jirka Líbal Sedlejov - blue team Celá  
176 Jakub Novák Urbanov - blue team Celá  
177 Pepa Bláha Žatec - blue team Celá  
178 Vojta Vítů Nevcehle - blue team Celá  
179 Petr Pavlíček Ořechov - blue team Celá  
180 Jakub Trkola Urbanov - blue team Celá  
181 Ondřej Jelínek Urbanov - blue team Celá  
182 Petra Beranová Telč celá trasa  
183 Alena Strašilová Telč celá trasa  
184 Dana Špičková Dačice celá trasa  
185 Luděk Medek Telč Celá   

 

Kontakt

NA KOLE DĚTEM - nadační fond Josefa Zimovčáka Veselí nad Moravou, Milokošť,
Na Hrázi 244,
PSČ 698 01
+420 773 750 499 strizova@nakoledetem.cz